RECENZJE CZYTELNIKÓW #5 Nicholas Sparks – A. Stanek

RECENZJE CZYTELNIKÓW #5 Nicholas Sparks – A. Stanek


Znalezione obrazy dla zapytania sparks i wciąż ją kochamZnalezione obrazy dla zapytania sparks pamiętnik
Jednym z moich ulubionych pisarzy jest Nicholas Sparks. Do tej pory przeczytałam wszystkie jego (dostępne w księgarniach i bibliotekach) powieści z wyjątkiem tej najnowszej. Moja przygoda z twórczością Sparksa zaczęła się na studiach. 

Pewnego dnia koleżanka przyniosła jego książkę, była to powieść ,,I wciąż ją kocham.’’ Spojrzałam na okładkę – piękna, przeczytałam tekst na odwrocie i postanowiłam, że sięgnę po tę pozycję. Jak się później okazało nie zawiodłam się ani na tej powieści, ani na żadnej innej.  Jednakże moja recenzja nie dotyczy powyższej pozycji, lecz innej jego książki. ,,Pamiętnik’’ to powieść, która bardzo mnie wzruszyła i skłoniła do refleksji. W domu starości przebywa kobieta chora na Alzhaimera. Nie poznaje swoich najbliższych. Codziennie jednak odwiedza ją pewien mężczyzna czytając jej piękną historię dwojga młodych i zakochanych w sobie ludzi. Kobieta bardzo lubi słuchać owej opowieści, przepełnionej wielką namiętnością i trudnymi decyzjami. Może więcej już nie zdradzę. Niech to będzie tajemnica dla tych, którzy jeszcze po tę powieść nie sięgnęli. Może większość z Was już ją zna. Mi utkwiła w pamięci pomimo tego, że czytałam ją jakiś czas temu. Polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy lubią książki pełne emocji. A ta na pewno sprawi, że historię dwojga zakochanych przeczytacie jednym tchem. 🙂

Anna Stanek 
P.S. Również czytałam i oglądałam „Pamiętnik” a także za mną lektura „Dla Ciebie wszystko” i potwierdzam, że to jedne z bardziej emocjonalnych książek, jakie miałam okazję mieć w rękach.
Dorota – Przeczytanki

Tagged with: ,

0 comments

 • Kinga Zak

  noo książki mogą być niezwykle ciekawe:)

  Reply to Kinga Zak
 • Magia słowa

  Pamiętnik jest wspaniałe. <3 Najlepsze z całego dorobku autora. 😉

  Reply to Magia słowa
 • Monika Niedźwiedź

  Póki co tylko oglądałam filmy na podstawie książek Sparksa. Niestety przegapiłam kolekcje kioskową. Wiem, że któregoś pięknego dnia po nie sięgnę i myślę, że mogę w ciemno stwierdzić, że mnie nie rozczarują.

  Reply to Monika Niedźwiedź

Comments & Reviews

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*